födelsedagshelgen
FREDAG

Födelsedagen!! Direkt efter jobbet så drog jag och Elin till champagnebaren en stund. Så mysigt! Det blev ett glas där och även en present till mig själv i form av signering av den nya säkerstil-boken, då Emilia och Ebba satt där och sålde och signerade. Vilken surprise!


Efter champagne så blev det middag på Tacos & Tequila med mamma och pappa, såååå gott! Sen fick jag några presenter när vi kom hem igen. Vilken toppendag!
LÖRDAG


Lördagen innebar förberedelser inför en kommande kampanj/samarbete, återkommer mer när det är dags. Sen fick jag till en långrunda - löpning/PW. Sen massa fix och städ inför middagen på kvällen, så som handla mat, dukning osv.

Tjejerna kom hit och så firade vi mig lite. Det blev mat, spel och dans. Avslutade kvällen på Push!! Riktigt rolig kväll.
SÖNDAG


Söndagen har varit lugn. Sov ut, åt frukost och städade iordning här hemma efter igår. Fixade massa med en kommande kampanj, tog en lång-PW, tvättade, bytte lakan och dusch. Nu är det läggdags! Natti
to make each day count
See more at my - INSTAGRAM
Gillar
Kommentarer

